Skip to content

Müügitingimuste kehtivus

 1. Müügitingimused kehtivad www.vintiik.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Vindeco OÜ. (edaspidi Veebipood VINTIIK.EE) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad VINTIIK.EE veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 3. Veebipood VINTIIK.EE jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel VINTIIK.EE

Hinnainfo

 1. Kasutatud toodetel võidakse kasutada KMS §-s 41 kirjeldatud erikorda ja nende kuvatud hinnad ei sisalda käibemaksu. Kas toodetel kasutatakse KMS §-s 41 kirjeldatud erikorda või mitte, näete ostu sooritamise hetkel kassas.
 2. Hinnale võib lisanduda tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostusummast ja kättetoimetamise viisist. 
 3. Kohaletoimetamise võimalused ja hinnad on järgmised:
  2.1 Ise järele tulles aadressil Puiestee 13b, 50303, Tartu
  2.2 Kuller koju
 4. Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (2 päeva pärast tellimuse vormistamist).
 5. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja VINTIIK.EE vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 6. Veebipood VINTIIK.EE jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel VINTIIK.EE

Tellimuse vormistamine

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.
 3. Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina.
 4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise ja makseviis.
 5. Vajutage lingile „Esita tellimusˮ , pärast mida saate tasuda Krediitkaardi või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. 
 6. Makseid vahendab Montonio Finance OÜ
 7. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 8. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel  E−R 8.00−17.00 . Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. 

Müügilepingu jõustumine

 1. Kuna müügil olevad tooted on üksikud eksemplarid, siis, siis ostmisel tuleb arvestada võimalusega, et kaup on juba müüdud kas kohapeal poes või mõnes teises müügiportaalis ja müüja ei ole jõudnud laoseisu uuendada. 
 2. Müügileping jõustub ainult siis kui müüja on ostjale saatnud omapoolse kinnituse, et kaup on saadaval ja tellimus on vastu võetud. Müüja kohustub sellekohase teavituse osthale saatma kahe tööpäeva jooksul pärast makse laekumist.
 3. Juhul kui kaup on juba müüdud, siis sellisel juhul pakub müüja esiteks ostjale alternatiivset samaväärset toodet või raha tagasi.
 4. Kui alternatiivne toode ostjale ei sobi, siis müüja kohustub kandma raha ostjale tagasi kolme tööpäeva jooksul pärast soovi esitamist kirjalikul teel.
 5. Tellimused, mille eest ostja ei ole tasutud, annulleeritakse 2 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 6. Kauba müügilepinguga kohustub veebipood VINTIIK.EE andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood VINTIIK.EE poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood VINTIIK.EE-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.  Kohaletoimetamine
 1. Väikesed esemed
  1. Pakiautomaat – Komplekteerime ja saadame välja kahe tööpäeva jooksul. Sellele lisandub postiliikumise aeg 1-3 tööpäeva.
  2. Tulen ise järele – tarneviisi valimisel saab kauba kätte VINTIIK.EE laost Puiestee 13b, 50303, Tartu aadressil. Palume kaubale järele tulla 10 tööpäeva jooksul peale tellimuse täitmise kinnituse laekumist.

 2.  Suured esemed  – Eesti laos
  1. Tarneag 14 tööpäeva pärast makse saabumist.
  2. Tule ise järgi – VINTIIK.EE laost Puiestee 13b, Tartu. Hoiustame ostetud kaupa tasuta kuni 10 tööpäeva. Alates kuuendast lahtioleku päevast rakendub hoiutasu 5 EUR/lahtioleku päev ühe eseme kohta

 3. Suured esemed – Partneri laos
  1. Eeldatav tarneaeg on lisatud tootekirjelduse juurde sõltuvalt laost.
  2. VINTIIK.EE ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood VINTIIK.EE ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tühistamine ja tagastamisõigus

 1. Kaupadele kehtib tagastamisõigus 14 päeva pärast kauba kätte saamist. Müüjal on õigus tagastusest keelduda juhul kui ese pole samas seisukorras nagu ese oli kliendile üle andes. 
 2. Tellimusest taganemiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil reeno@vintiik.ee
 3. Kaup tuleb Kliendil Vindeco OÜ’le tagastada hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba tagastamise avalduse saatmisest aadressile Puiestee 13b, 50303, Tartu.
 4. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. 
 5. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
 6. Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
 7. Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul
Garantii

 1. Juhul kui ese ei vasta kirjeldusele ja sellele leidub  vigu mida polnud kirjeldatud, siis pakume esiteks võimalust, et eemaldame vea või asendame toote.

Vääramatu jõud

 1. Veebipood VINTIIK.EE ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood VINTIIK.EE ei saanud mõjutada või ette näha.

Isikuandmete töötlemine

 1. Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.
 2. Veebipoel on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.
 3. Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
 4. Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel …. (link otsepostituse mooduli juurde)
 5. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs

Pretensioonide esitamise kord

 1. Veebipood VINTIIK.EE vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale. Siiski peab pretensiooni käsitlemisel arvestama asjaoluga, et tegemist on kasutatud toodetega ja tootjapoolne garantii puudub.
 2. Müüja ei vastuta asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, kui ostja lepingu sõlmimisel asja lepingutingimustele mittevastavust teadis või pidi teadma (Võlaõigusseadus § 218 (4)
 3. Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood VINTIIK.EE, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
 4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile hello@vintiik.ee pretensioon, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
 5. Veebipood VINTIIK.EE ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
 6. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile hello@vintiik.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
 7. Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
 8. Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

 1. Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu.Mü

Soovid uuendada seda eset?

Ask for a price quote